Filter

Folie ochronne

Folie do zgrzewarki

Charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, stąd czesto określa się je jako folie ochronne. Doskonale nadają się do zabezpieczania produktów ciężkich lub o wystających krawędziach, które mogą przeciąć inne materiały lub je rozerwać. Folia ta nie ulega deformacji ani nie przeciera się. Najczęściej stosuje się je w formie rękawów foliowych, które ułatwiają i przyspieszają proces pakowania, gdyż łatwo zrobić z nich worek o dowolnej głębokości. Folie ochronne występują również w arkuszach.

Rękaw foliowy do zgrzewarki

Pozwala na szybkie pakowanie przedmiotów ze wględu na brak konieczności docinania brzegów i owijania przedmiotu. Szczególnie, jeśli używamy stojaka do takiej folii – wówczas pakowanie odbywa się pół maszynowo, gdyż łatwo wykonać całą serię worków. Jedną z dodatkowych zalet rękawów foliowych jest możliwość zapakowania przedmiotów o ponadprzeciętnej długości.

Folia w rolce do zgrzewarki

Do większych gabarytów, np. zabezpiezania towaru na palecie, stosuje sie folię w rolce.

Wytrzymała, termokurczliwa folia ochronna do pakowania

Wilgoć, zanieczyszczenia i inne czynniki zewnętrzne mogą negatywnie wpłynąć na stan towarów przechowywanych w magazynie oraz transportowanych do klientów. Prostym sposobem na stworzenie produktom odpowiedniego środowiska jest zabezpieczenie ich specjalną folią. Prezentowane na naszej stronie rękawy i arkusze folii ochronnej skutecznie zabezpieczą towary i powierzchnię przed zniszczeniem.