Filter

Maszyny, narzędzia i inne akcesoria do pakowania

Z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, osobach zarządzających magazynami czy prowadzących swoje sklepy wysyłkowe, przygotowaliśmy narzędzia do pakowania paczek, dzięki którym zabezpieczenie towaru będzie znacznie prostsze.

Podajnik do taśmy klejącej czy owijarka do folii stretch znacznie usprawniają proces pakowania. Odczuwalne jest to zwłaszcza przy dużym natężeniu ruchu na magazynie lub w dziale wysyłki. Oprócz przyśpieszenia pracy zapobiegają także urazom i i obtarciom dłoni, co też ma znaczenie.

Dyspensery i podajniki do taśm klejących

Obsługiwane manualnie, o wytrzymałej konstrukcji przystosowanej do pracy w warunkach intensywnego użytkowania oraz uwzględniającej możliwość uszkodzenia przez inny sprzęt magazynowy lub same ładunki. Standaryzacja rozmiarów rolek pozwala na dopasowanie dyspensera do niemal każdego rodzaju taśmy w różnych długościach nawoju i szerokościach. Wysokiej jakości ostrza odcinające taśmę pozwalają na sprawne zalepianie kartonów i innych opakowań przez bardzo długi okres czasu bez konieczności wymiany.

Ręczne dyspensery do folii stretch

Niezawodne ze względu na solidną, metalową i prostą konstrukcję znacznie przyśpieszają proces paletowania folią stretch. Dostępne również wersje plastikowe do owijania folią mini-rap.

Napinacze taśm PP do paletowania

W tym przypadku to już nie usprawnienie, a must have. Bandownice do spinania palet taśmami polipropylenowymi pozwolą zabezpieczyć nawet najcięższy ładunek na palecie i zabezpieczyć przed rozsypaniem się. Napinacze umożliwiają kontrolę naciągnięcia taśmy i spięcie jej za pomocą paskowacza metalowymi lub plastikowymi zapinkami.

Ze względu na masę pojedynczej beli taśmy polecamy dokupić stojak do taśm spinających.