Kartonowy podajnik do nacinanego papieru pakowego do 100mb

Symbol: 015746
  • Kolor Brązowy
  • Szerokość 30 cm
  • Nawój 100 mb
Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
20,33 zł netto
25,01 zł brutto
Ilości produktu?

Zyskaj rabat przy większej ilości

Jednostka sprzedaży Ilosć produktu Rabat Cena za szt. (netto) Wartość (netto) Zamów

Potrzebujesz większej ilości produktu?

Skontaktuj się z nami

W przypadku zamówienia ilości przekraczających stany magazynowe realizacja zamówienia może wydłużyć się do 7 dni.

Czas realizacji: Przewidywana wysyłka w ciągu 24 godziny roboczych.

newsletter

Twój opiekun handlowy

Możemy pomóc Ci przy:

  • składaniu zamówienia
  • indywidualnej wycenie
  • indywidualnym transporcie
Opis

Opis

Kartonowy podajnik papieru nacinanego typu plaster miodu dla rolek szerokości 30-40 cm

Kartonowy podajnik do nacinanego papieru pakowego w rolce o szerokości 30-40 cm. To proste i ekologiczne rozwiązanie wielokrotnego użytku. Lekki, łatwy w użyciu i przyjazny dla środowiska, podajnik został zaprojektowany z myślą o efektywnym wykorzystaniu nacinanego papieru pakowego. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji idealnie nadaje się do magazynów, punktów pakowania czy pracowni kreatywnych.

Podajnik ułatwia pracę z papierem perforowanym przez naprężenie go do stopnia umożliwiającego pełne otwarcie otworów. Zalecany dla rolek o maksymalnym nawoju 100 mb.

W naszej ofercie znajdziesz również dopasowany do tego podajnika papier nacinany, a także podajnik do papieru o szerokości 20 cm.

Branża

  • magazyn
  • e-commerce
  • fulfillment
  • pracownie rękodzieła
  • punkty pakowania

CECHY podajnika papieru nacinanego

  • regulacja wyciąganego papieru w zależności od długości
  • wykonany z wytrzymałej tektury
  • ekologiczny materiał
  • intuicyjny mechanizm dozowania
  • nie zajmuje dużo miejsca
  • wymienne rolki umożliwiające długie użytkowanie urządzenia
  • taśma klejąca do zamontowania na blacie roboczym
  • łatwy w użyciu i przenoszeniu
  • do nawojów do 100 mb

Szczegóły

Kolor Brązowy
Szerokość 30 cm
Nawój 100 mb
Materiał Tektura
Przydatność do recyklingu Tak

Dane techniczne

Indeks
015746
Kolor
Brązowy
Szerokość
30 cm
Nawój
100 mb
Materiał
Tektura
Przydatność do recyklingu
Tak
Zastosowanie
Do papieru nacinanego
W magazynie
3 Przedmioty

Opinia experta

Sandra z PakujTo

Nasi klienci często wybierają kartonowy podajnik o szerokości 30-40 cm, ponieważ świetnie sprawdza się przy pakowaniu większych paczek i znacząco ułatwia pracę z papierem nacinanym, wykorzystując potencjał tego materiału opakowaniowego. Jego ekologiczna konstrukcja i łatwość obsługi pozwalają na usprawnienie pracy w magazynach, punktach pakowania czy pracowniach rękodzieła. To praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które wspiera organizację, przyspiesza proces pakowania i sprawia, że pakowanie jest bardziej efektywne.

Sandra z PakujTo

layer