Ceny od producenta

Bezpieczne płatności

Ekspresowa wysyłka

Program lojalnościowy

dyspenser do taśmy klejącej

Przygotowanie paczki do wysyłki nie jest trudnym zadaniem. Do momentu, gdy musisz zapakować dziesiątki, czy setki przesyłek dziennie. Wówczas ta prosta czynność staje się nużąca i mało efektywna. W rezultacie każdego dnia z twojego magazynu nie wychodzi optymalna liczba paczek, a klienci muszą czekać dłużej na swoje zamówienie. Proces pakowania możesz jednak usprawnić. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dyspenser do taśmy pakowej.

Czym jest dyspenser do taśmy klejącej?

Dyspenser do taśm to praktyczne narzędzie, dzięki któremu proces zabezpieczania opakowań jest bardziej wydajny i bezpieczny. Wystarczy założyć wybraną taśmę klejącą na dyspenser, a następnie przyłożyć ją do kartonu w miejscu, które chcesz skleić i przesunąć taśmę w kierunku przeciwnym do rozwijania rolki. Dzięki temu taśma zacznie się rozwijać, jednocześnie szczelnie zamykając pudło. Na koniec wystarczy przeciąć taśmę. W tym celu zmień kąt nachylenia dyspensera, dzięki czemu ostre ząbki przetną taśmę w wybranym miejscu. I to wszystko. Od razu możesz przystąpić do zabezpieczania kolejnej paczki. 

Jakie są zalety dyspensera?

Dyspenser do taśm klejących to przede wszystkim sposób na zwiększenie wydajności zamykania przesyłek czy sklejania innych powierzchni. Dzięki temu narzędziu nie musisz po każdym użyciu zabezpieczać końcówki taśmy, ponieważ do tego służy sam dyspenser. Oznacza to, że taśma cały czas jest przygotowana, aby wykorzystać ją do zabezpieczania kolejnych kartonów. Poza tym korzystając z dyspensera, zużywasz mniej taśmy. Ma to szczególne znaczenie, gdy pakujesz setki czy tysiące kartonów.

Co więcej, dyspenser zwiększa bezpieczeństwo pracy. Dzięki wbudowanemu ostrzu taśmę przetniesz jednym ruchem ręki. Nie musisz w tym celu sięgać po dodatkowy nóż czy nożyczki. Oczywiście ostrze dyspensera jest zakryte, tak aby nie skaleczyć się podczas korzystania z narzędzia.

Zresztą sama maszynka do taśmy jest lekka i poręczna, a do tego ma wygodną rękojeść, przez co nie wyślizguje się z rąk. Ponadto korzystanie z dyspensera nie jest męczące, co umożliwia sprawne sklejanie wielu paczek bez przerywania pracy.

Oczywiście dyspenser jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga dodatkowego przeszkolenia.

Dodajmy jeszcze, że samo urządzenie jest niewielkie. Nie zajmuje dużo miejsca w magazynie i można je łatwo przechowywać, gdy akurat nie jest potrzebne. Z drugiej strony, zawsze może być pod ręką, gdybyś chciał go akurat użyć.

Kiedy warto korzystać z urządzenia do taśmy klejącej?

Pistolet do taśmy jest bardzo praktycznym urządzeniem o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzi się przede wszystkim, gdy zależy ci na wydajnym pakowaniu przesyłek i kartonów.

Dyspenser jest w zasadzie niezastąpiony w hurtowniach, magazynach i sklepach internetowych, które oferują wysyłkę przedmiotów. Przy konieczności szczelnego zapakowania setek, a nawet tysięcy przesyłek dziennie, dzięki temu prostemu urządzeniu praca będzie szła sprawniej, a twoi pracownicy będą w stanie przygotować więcej przesyłek w ciągu jednego dnia. W rezultacie twoi klienci jeszcze szybciej otrzymają zamówienia, co sprawi, że chętnie ponownie skorzystają z twojej oferty.

Ponadto dyspenser możesz wykorzystać do rozwijania taśm ostrzegawczych, dzięki którym oznaczysz różne strefy, na przykład takie, do których nie powinno się wchodzić.

Do tego urządzenie do taśmy klejącej sprawdzi się podczas remontów. Użyj go, aby sprawnie przykleić folię zabezpieczającą do ściany lub podłogi.

Każdą pracę da się usprawnić. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. Jeśli na co dzień pakujesz wiele przesyłek lub w inny sposób korzystasz z taśm klejących, zaopatrz się w dyspenser do taśm. Dzięki niemu praca będzie przebiegała sprawniej i wydajniej, a twoi pracownicy będą dodatkowo zabezpieczeni przed skaleczeniami.

Share this post