Ceny od producenta

Bezpieczne płatności

Ekspresowa wysyłka

Program lojalnościowy

jak zapakować małe przesyłki

Sposobów na przygotowanie drobnych przedmiotów do wysyłki jest całkiem sporo. Który z nich jest najlepszy? To oczywiście zależy od tego, co dokładnie chcesz dostarczyć do odbiorcy. Sprawdźmy zatem, jak zapakować małe produkty tak, aby dotarły do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Koperty z paskiem klejącym

Koperty z paskiem klejącym to najpopularniejszy sposób na zabezpieczenie dokumentów na czas transportu. Takie koperty są lekkie, więc nie wpływają na cenę nadawanej przesyłki. Korzystanie z kopert z paskiem klejącym jest proste i wygodne, a co najważniejsze nie wymaga używania dodatkowych akcesoriów. Klej na kopercie jest na tyle trwały, że przy odpowiednim przechowywaniu będzie spełniał swoją funkcję nawet po kilku latach. Nie musisz się zatem obwiać, że większa liczba kopert kupiona na zapas z czasem stanie się bezużyteczna.

Warto także podkreślić, że nasze samoprzylepne koperty nadają się do recyklingu. Papier, z którego zostały wykonane, można wielokrotnie przerabiać, ograniczając w ten sposób ilość odpadów.

Koperty z paskiem klejącym mają różne rozmiary, co pozwala odpowiednio dobrać je do przesyłanych dokumentów. Poza tym możesz wybrać koperty w jednej z dwóch wersji kolorystycznych: białej lub brązowej. Co jednak najważniejsze, nasze koperty z paskiem klejącym są szczelne i świetnie chronią umieszczoną w nich zawartość. I to zarówno przed uszkodzeniami, jak i spojrzeniami osób trzecich.

Koperty z folią bąbelkową

Koperty bąbelkowe to takie podrasowane koperty pocztowe. Ich wnętrze stanowi folia bąbelkowa, która amortyzuje wszelkiego rodzaju wstrząsy, na jakie może być narażona przesyłka. Dzięki temu delikatne i cenne przedmioty są skutecznie zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Do tego sama koperta jest wytrzymała i odporna na rozdarcia.

Nasze koperty bąbelkowe zamykają się na samoprzylepny pasek, dzięki czemu pakowanie przedmiotów jest szybkie, wygodne i nie wymaga dodatkowych akcesoriów. Sam klej również jest wytrzymały i skutecznie skleja kopertę nawet po kilku latach przechowywania.

Kupując koperty bąbelkowe, masz do wyboru kilka różnych rozmiarów od A/11 do K/20. Dzięki temu zawsze dopasujesz kopertę do wielkości nadawanych przedmiotów.

Worki strunowe

Woreczki strunowe mają za zadanie zabezpieczać niewielkie przedmioty przed kurzem, wilgocią i zalaniem. Są szczelne i wytrzymałe, a zamknięcie ich nie stanowi większego problemu i nie wymaga dodatkowych akcesoriów.

Dostępne w naszym sklepie worki strunowe zostały wykonane z wysokiej jakości polietylenu, co sprawia, że można korzystać z nich wielokrotnie. A dzięki temu, że są przeźroczyste, od razu widać ich zawartość.

Woreczki strunowe sprawdzą się przy wysyłaniu drobnych przedmiotów. Za ich pomocą oddzielisz i posegregujesz poszczególne elementy. Dzięki temu łatwiej skontrolujesz, co wysyłasz, a dodatkowo produkty nie pomieszają się ze sobą i nie zniszczą się podczas podróży do klienta.

Podobnie jak w przypadku kopert, woreczki strunowe dostępne się w kilku rozmiarach. Dodajmy jeszcze, że zabezpieczone woreczkami strunowymi przedmioty możesz zapakować w kopertę bąbelkową.

Foliopaki kurierskie

Foliopaki to specjalne koperty foliowe, które chronią zawartość przed zabrudzeniem, wilgocią, a nawet nieprzyjemnymi zapachami. Są niezwykle wygodne w użyciu, a samoprzylepny pasek sprawia, że do ich zamknięcia nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów. Do tego foliopaki są lekkie, dzięki czemu nie zwiększają wagi przesyłki. Foliopaki możesz stosować samodzielnie lub możesz używać ich jako dodatkowe zabezpieczenie kopert pocztowych, lub bąbelkowych.

W naszym sklepie znajdziesz foliopaki kurierskie w różnych rozmiarach. Poza tym możemy nadrukować na nich dowolne hasło lub logo twojej marki.

Wiesz już, jak skutecznie zabezpieczyć niewielkie przedmioty czy dokumenty na czas transportu. Najwyższy czas zamówić te opakowania, które najlepiej sprawdzą się w twojej firmie. Te i wiele innych akcesoriów do pakowania znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Share this post