Filter

Naklejki na paczki kurierskie i etykiety

Praca kuriera to profesja wymagająca sporej krzepy fizycznej i sprawności mentalnej. Ciągle w drodze, nieustannie pod telefonem i presją czasu – tak w skrócie można opisać kurierską codzienność. Zadania współczesnym kurierom i magazynierom ułatwiają m.in. kieszenie samoprzylepne i etykiety na paczki. Wszystkim osobom szukającym sposobu na usprawnienie procesu wysyłania towaru i jego transportu do klienta prezentujemy etykiety ostrzegawcze na paczki i kieszenie umożliwiające prawidłowe oznakowanie przesyłek.

Naklejki na paczki kurierskie

Bezpieczeństwo dla nadawcy, zadowolenie dla odbiorcy, wygoda dla kuriera

Chcesz mieć pewność, że karton z porcelaną albo szkłem zostanie przewieziony na drugi koniec Polski z należytą ostrożnością? Naklejki ostrzegawcze na paczki zasygnalizują kurierowi, że w kartonie znajduje się zawartość szczególnie narażona na zniszczenie podczas transportu. W katalogu produktów znajdziesz samoprzylepne naklejki z oznaczeniem góry paczki oraz komunikatem „nie rzucać”. Uniwersalne symbole są czytelne dla osób o różnych narodowościach, więc doskonale nadają się do oznaczania przesyłek zagranicznych.

Zastosowanie żywych barw sprawia, że etykiety na paczki kurierskie są doskonale widoczne. Dzięki odpowiedniemu klejowi, naklejki pozostają na swoim miejscu podczas transportu i magazynowania niezależnie od okoliczności. Co ważne, etykiety na paczkę nie niszczeją pomimo ekspozycji na zmienne warunki pogodowe, w tym wilgoć i promieniowanie UV. Etykiety ostrzegawcze na paczki sprzedawane są w rolkach zawierających 100 sztuk samoprzylepnych naklejek.