Ceny od producenta

Bezpieczne płatności

Ekspresowa wysyłka

Program lojalnościowy

Karty płatnicze obsługiwane w pakujto.pl

Szybki Przelew – Przelewy24

Przebieg płatności

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

Ważne: Aby Twoje zamówienie mogło zostać pomyślnie złożone, po dokonaniu płatności nie wyłączaj okna przeglądarki – poczekaj, aż strona przekieruje Cię z powrotem na pakujto.pl.

Bezpieczne zakupy

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Płatność kartą

Akceptujemy karty MasterCard i Visa. Karta płatnicza zostanie obciążona dopiero po wysłaniu przesyłki. W przypadku zwrotu towaru, kwota zostanie przelana z powrotem na rachunek Twojej karty płatniczej.

Przebieg płatności

Na stronie pakujto.pl klient zostaje poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego sprzedawca identyfikuje wystawcę karty. W zależności od indywidualnych ustawień konta bankowego, może nastąpić przekierowanie klienta do strony banku wystawcy.

Zarówno w przypadku Verified by VISA jak i MasterCard Secure Code w trakcie przeprowadzania płatności klienci automatycznie zostaną przekierowani na stronę swojego banku. Tam następuje identyfikacja klienta, zazwyczaj poprzez podanie hasła (np. kod SMS wysłany na Twój numer telefonu komórkowego lub odczyt hasła wygenerowanego przez token).

Jeśli tożsamość klienta zostaje potwierdzona, wówczas zostaje on ponownie przekierowany na stronę sklepu, gdzie proces zakupu zostanie sfinalizowany.

Bezpieczne zakupy

Dane Twojej karty płatniczej są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL. Dzięki temu wysokiemu standardowi bezpieczeństwa, zakupy w pakujto.pl za pomocą karty płatniczej są zawsze bezpieczne. Verified by VISA oraz MasterCard Secure Code, dzięki specjalnym procesom szyfrowania, umożliwiają wyjątkowo bezpieczne przeprowadzenie transakcji w Internecie za pomocą karty płatniczej.

Kredyt Kupiecki

Niektórzy klienci hurtowi po weryfikacji mają możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności przy użyciu tradycyjnego przelewu. Prosimy o kontakt bezpośredni w celu ustalenia warunków.

BLIK

Aby skorzystać z BLIKA, trzeba mieć konto i aplikację mobilną jednego z banków:

 • Alior Bank
 • Bank Millenium
 • Santander Bank Polska
 • ING Bank Śląski
 • mBank
 • Nest Bank
 • PKO Bank Polski
 • Getin Bank
 • BNP Paribas Bank Polska S.A.
 • Credit Agricole
 • Spółdzielcza Grupa Bankowa

Przebieg płatności

Podczas zakupów należy wybrać opcję BLIK w formularzu dostawy i płatności. Następnie należy przygotować telefon, aby potwierdzić płatność w aplikacji bankowej. Kolejno trzeba wpisać kod BLIK, który znajduje się w aplikacji bankowej i kliknąć na potwierdzenie zamówienia. W celu zakończenia transakcji, płatność wymaga potwierdzenia w aplikacji bankowej.

Bezpieczne zakupy

BLIK zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ każdą transakcję nie tylko potwierdzamy unikalnym, 6-cyfrowym kodem z aplikacji bankowej, ale później – w tej samej aplikacji – widzimy kwotę przelewu i podejmujemy ostateczną decyzję akceptując płatność PIN-em. Nie zostawiamy w sieci żadnych danych płatniczych – numerów kart czy rachunków bankowych.