Ceny od producenta

Bezpieczne płatności

Ekspresowa wysyłka

Program lojalnościowy

O nas

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór materiałów opakowaniowych. Profesjonalny Zespół, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, pomoże Ci w zabezpieczaniu Twoich towarów i przesyłek. Od początku działalności przyświeca nam nastawienie na satysfakcję i rozwiązywanie problemów Klienta – to się nigdy nie zmieni.

Dzięki sprawnej obsłudze i błyskawicznej dostawie z PakujTo oszczędzisz czas i pieniądze!

Zespół

Porady

Jakość ponad wszystko

Gwarancja jakości towaru i obsługi posprzedażowej

Każda partia produkcyjna opuszczająca linię jest poddawana kontroli przez inspektora jakości.

Używamy surowców tylko najwyższej jakości. Surowce z recyklingu, jak regranulat, są przez nas skrupulatnie dobierane, aby zachować odpowiednią przejrzystość i czystość końcowego produktu.

Przy opracowywaniu naszego flagowego produktu – polietylenowe pianki dylatacyjnej grubości 5mm – współpracowaliśmy z Uniwersytetem Techniczno Przyrodniczym w Bydgoszczy, a obecnie Politechniką Bydgoską.

Od początku działalności przyświecało nam nastawienie na satysfakcję i rozwiązywanie problemów klienta – to się nigdy nie zmieni. Dzięki dynamicznemu rozwojowi na przestrzeni lat mamy teraz jeszcze większe możliwości w kwestii obsługi posprzedażowej, np. “od ręki” wymienić zamówiony towar na każdy inny

Odpowiedzialność

Wszystkie nasze produkty w pełni nadają się do recyklingu

W naszych produktach nie łączymy ze sobą materiałów, które nie nadają się do recyklingu. Świadomi odpowiedzialności za los planety i tego, co na niej żyje, dokładamy starań aby nasza działalność była możliwie najmniejszym dla niej obciążeniem.

Często opakowania postrzegane jako ekologiczne w rzeczywistości nie są nimi w najmniejszym stopniu. Papierowe opakowania do kawy są wyściełane typem folii, którego nie da się przetworzyć. Co więcej, czasem zestawienie ze sobą dwóch przetwarzalnych materiałów uniemożliwia ich przetworzenie.

Częścią naszej działalności jest edukacja na temat ekologii odpadów. Angażujemy się również w inicjatywy takie jak “Sprzątanie świata”.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?